КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ У ВИРОБНИЦТВІ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ

Меблева компанія Peral заснована в 1998 році.

Засновниками є чотири власники компанії. Сьогодні «Peral» – це меблеве виробництво, що динамічно розвивається. На нашому підприємстві встановлено найсучасніше високотехнологічне обладнання, продукція проходить суворий контроль якості. Наша продукція орієнтована на будь-який бюджет – від меблів економ-класу до елітних меблів класу «люкс».

Своїм першочерговим завданням ми вважаємо розвиток меблевого ринку України та Вашого бізнесу зокрема. Саме тому ми так скрупульозно та відповідально підходимо до вибору постачальників комплектуючих, забезпечуючи Вас лише якісними та безпечними матеріалами для роботи.

Ми намагаємося зробити нашу співпрацю максимально комфортною, надаючи повний спектр сервісних послуг та інформаційної підтримки.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Інноваційні методики виробництва корпусних меблів роблять компанію Peral одним із лідерів ринку корпусних меблів в Україні. Ми виготовляємо будь-які корпусні меблі для облаштування комерційних приміщень, таких як:

  • Ювелірні магазини
  • Ломбарди
  • Ресторани
  • Офісні меблі
  • Готелі
  • Аптеки
  • Меблі для супермаркетів
  • Меблі для навчальних закладів та гуртожитків
  • Меблі для Банків
  • Меблі для автозаправок

Ми запропонуємо Вам найбільш раціональне рішення для облаштування ідеального бізнес простору з урахуванням усіх Ваших вимог.
Будемо раді провести для Вас екскурсію по нашому виробництву.

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ ТА СЛОДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ

Ваш будинок — це місце, де ви можете розповісти про себе, а наші меблі допоможе вам зробити це з гордістю.

Компанія Peral пропонує сучасні рішення для зберігання, шафи та шафи-купе, гардеробні системи, настінні полиці, кухні та столові, консолі, стелажі, столи.

Ви будете приємно здивовані якістю та вартістю наших виробів, оскільки всі меблі виготовляються у нашому власному цеху на найсучаснішому обладнанні.

ЛОГІСТИКА, УМОВИ ПОСТАВКИ, СЕРТИФІКАЦІЯ

Ми забезпечуємо доставку та складання корпусних меблів у межах України. Також можливе постачання готових до складання, якісно упакованих елементів виробу, комплектуючих та базовий набір інструментів.

Для міжнародних відправлень митне оформлення відбувається протягом 3-5 робочих днів. У разі замовлення корпусних меблів під Ваші вимоги термін виготовлення становить від 15 календарних днів і залежить від складності та обсягу.

Крупногабаритні корпусні меблі поставляються в розібраному вигляді. Всі елементи надійно упаковані з використанням плівки стрейч і при необхідності гофракартону. Великі обсяги відвантажуються на палетах.

В Україні сертифікація меблів не є обов’язковою, тому за умовчанням ми не надаємо сертифікат якості на виготовлені нами меблі. Однак, якщо Вам потрібний сертифікат якості, ми підготуємо його для Вас.

Наші клиєнти

 

Ломбарди

Шафи купе

Ювелірні магазини

Столи прямі

Ювелірні магазини

Кутові столи преміум

Ломбарди

Офісні шафи

Меблі для супермаркетів

Офісні столи

Меблі для супермаркетів

Конференц столи

Ломбарди

Модульні стінки

Ломбарди

Офісні кутові столи

Ломбарди

Тумби мобільні

Меблі для банків

Кутові столи

Ломбарди

Тумби приставні

Меблі для АЗС

Кутові столи на 4 місця

Ломбарди

Ломбарди

Ювелірні магазини

Ювелірні магазини

Ломбарди

Ресторани

Меблі для супермаркетів

Меблі для супермаркетів

Ломбарди

Офісні меблі

Ломбарди

Меблі для навчальних закладів

Ломбарди

Готелі

Меблі для банків

Меблі для банків

Ломбарди

Аптеки

Меблі для АЗС

Меблі для АЗС